İçindekiler

Hakkımızda

Her biri alanında uzman akademik deneyim sahibi danışmanlarımız ile tez, bitirme ödevi, proje, spss veri analizi ve çevirilerinizde profesyonel danışmanlık hizmeti veriyor, geleceğiniz için, kendimizi sizin yerinize koyuyor ve sizinle birlikte özverili bir şekilde çalışıyoruz.

Akademi ve Tez
Danışmanlık
Konusunda 10 yıllık Deneyim

Firmamız tez yazdırma konusunda yoğun çaba göstererek tamamlamaya çalışmış olduğunuz akademik çalışmalarınızda sizlere 7/24 danışmanlık hizmeti sunmaktadır. Tez bilindiği üzere özen ve dikkat gerektiren bir çalışma süreci gerektirir. Sizin de bu süreç içerisinde doğru adım atıyor olmanız önemlidir.Tez merkezimiz bu noktada size sağlamış olduğu hizmet çerçevesinde akademik normlara uygun ve de bilimsel verilere dayanarak bir yol çizmenizde yardımcı olacaktır.
Uzman Tez Merkezi olarak Türkiye’nin ilk kurumsal anlamda hizmet veren firması olma garantisine sahibiz. Dolayısıyla bizden alacağınız ister danışmanlık hizmetimizde isterseniz tez yazdırma hizmetimizde kaliteyi her zaman ön planda tutmaya gayret ederiz. Bünyemizde bulunan akademik hocalarımız sizi bu süreç içerisinde en doğru şekilde yönlendirebileceği gibi talep etmeniz halinde tez yazımınızı da üstlenecektir.

Tez Hazırlama Merkezi olarak bizi tercih etmenizin ilk avantajı intihal probleminizin olmamasıdır. Çünkü tez yazımı sırasında copy paste değil kendi bilgilerinizin ön plana çıkması önemlidir. Firmamız size sunmuş olduğu tez hizmetinde buna çok dikkat eder ve intihal oranını sıfıra düşürür. İntihal bir bilgi hırsızlığıdır. Biz de kendimize ve çalışanlarımıza güvenerek çıktığımız bu yolda bugüne kadar başarıyla pek çok tezi de teslim etmiş bulunuyoruz. Uzman kadromuz en iyi hizmeti size sunabilmek adına elinden gelenin en iyisini yapmaya hazırdır.

Firmamız bünyesinde verdiğimiz hizmetler arasında tez danışmanlığı, çeviri hizmetleri, SPSS veri analizi, literatür tarama, makale hazırlama danışmanlığı ve ödev hazırlama danışmanlığı vardır. Bizimle iletişime geçtiğiniz de tüm bu hizmetleri uygun fiyat ve sıfır intihal ile teslim alabilirsiniz.

Firmamız basım öncesi destek hizmetleri, bilgisayar destekli sayfa tasarımı; sunumlar, taslaklar, planlar vb. ürünlerin tasarlanması; masa üstü yayımcılık dahil tüm süreçlerde Lisan, Yüksek Lisans ve Doktora öğrencilerine hizmet vermektedir. Firmamız lisans, yüksek lisans, doktora eğitimine devam eden öğrencilere destek çalışmaları yapmaktadır. Bu sürecin siz öğrencilerin için daha kolay ve sorunsuz olması için literatür taramasının yapılması, yabancı dildeki makalelerin, raporları vb. çalışmaların tercüme edilmesi ve düzenlenerek tarafımıza sunulması hizmeti sunulmaktadır.

Firmamız komple tez yazımı hizmeti bulunmamaktadır. Tez hizmetleri çerçevesinde sadece tez kabulü sonrasında yani YÖK tarafından kabul edilmesi sonrasında tezlerin kitaplaştırılması yada yabancı dile yayınlanması için tercüme edilmesi ve Editörlük alanında destek olunmaktadır.

Ayrıca sitemiz içerisinde geçen tez yazımına ilişkin makale ve içerikler google ve diğer arama motorlarında üst sırada çıkmak amacı ile seo çalışmaları kapsamında eklenmiştir.

Firmamızın sunduğu hizmetler aşağıda ki gibidir :

Akademik süreçler hakkında detaylı bilgi verilmesi ve yüksek lisans, doktora süreçleri ile ilgili detaylı bilgiler sunulacak öğrencilere destek vermesi, yabancı dilde tercüme hizmetleri
Akademik alanda yayınlanacak eserler için Editörlük hizmeti
Özellikle doktora sonrası tezlerin yurtiçi ve yurtdışında yayınlanması için Editörlük ve kontrol işleri
Osmanlıca transkript ve tercüme işleri
Yabancı dilde destek hizmetleri
Yurtdışında eğitim alan öğrenciler için eğitim süreci hakkında akademik destek sağlanması.

SÜREÇ NASIL İLERLEYECEK?

Başvurunuzdan kısa bir süre sonra tarafımızdan sizlere dönüş yapılacaktır. Vereceğiniz fiyat teklifi ile yapacağınız %10’ luk ödeme karşılığında süreç başlayacaktır. Uzmanlarımız harekete geçecek ve literatür taraması yaptıktan sonra bir tez içeriği (content) hazırlayacak. Bu işlemin akabinde istişarelerimiz başlamış olacaktır.

MİSYON VE VİZYONUMUZ

Tez araştırması yapmak, detaylı araştırma ve çalışma isteyen incel eme sürecidir. Bu süreç içinde sizlere hizmet vererek ilerlemenizi sağlamak bizim görevimizdir.

Uzmanlarımız tarafından bilgilendirilmeniz ve süreci koordineli bir biçimde tamamlamamız da yine amaç ve görevlerimiz arasındadır.

İngilizce Çeviri, Osmanlıca Çeviri, Kitap Çevirisi, Doktora Tezi, Yüksek Lisans Tezi, Lisans Tezi, Ön Lisans Tezi, Tez Düzeltme, SPSS Veri Analizi, Proje Ödevi, Tez Formatlama gibi hizmetlerin geliştirilmesi noktasında gerekli tüm unsurları bünyemizde barındırmaktayız.

Bilgiyle ve sizinle el ele, kaliteli hizmet sunmak en önemli misyonumuzdur.

Vizyonumuz ise geleceğe umutla bakma noktasıdır.

0 Yılık Deneyim

0 Uzman Akademisyen

0 Olumlu Dönüş

0 Mutlu Öğrenci

Çalıştığımız Markalar

Talebinizi Bize İletin

kariyertez.com olarak herbiri alanında uzman, akademik deneyim sahibi çalışma arkadaşlarımız ile sizlere hizmet vermekteyiz. Siz de ücretsiz ön danışmanlık hizmeti almak istiyorsanız bizi hemen arayın.